Concluziile primului tur la locale
[display_podcast] test
Iliescu bate cu pumnul in pieptul paros al lui Mitrea ca ei au castigat localele. Presa coloreaza harti rosii si le tine isonul. Dar PSD, batranul partid-stat, a perdut pana si localurile, pentru ca pana si acolo Base si Videanu sunt mai buni decat Hrebe. Cat despre alegeri, este pentru prima data dupa 1945 cand PSD le pierde pe fata. […]